سریع ترین روش های ایندکس شدن توسط گوگل

یکی از مهمترین مسائل در سئو سایتا هر چی سریع تر ایندکس شدن به وسیله گوگل است که در نتیجه اون در جست و جوی کاربر، گوگل سایت شما رو به اونا ارائه می کنه. یعنی، قرار گرفتن در ایندکس گوگل (google index) ، نشون دهنده اندازه موفقیت سایت شما هستش. واسه این منظور، در این مطلب روشی رو پیشنهاد می کنیم که به شما کمک می کنه سریع تر در لیست گوگل قرار گیرد:

۱-     محتوای با کیفیت تولید کنین.

محتوای شما مهمترین نقش رو واسه سایت شما اجرا می کنه و در این مورد باید به دو مورد توجه داشت:

–         هر جه شامل شما کیفیت بهتری داشته باشه و در واقع، محتوای شما از سئوی ارگانیک پیروی کنه، کاربر واسه مطالعه اون بیشتر تشویق می شه و این تصور واسه اون ایجاد می گدد که همیشه سایت شما ناب ترین مطالب رو ارائه می کنه پس سایت شما بیشتر مورد توجه قرار میگیره.

–         مطلب دیگه، اشتراک گذاری مطالبه. محتوای با کیفیت و ارگانیک، بیشتر طرفدار داره در نتیجه کاربران اونو واسه افراد دیگه به اشتراک می ذارن پس هر چی محتوای تولید شده رتبه بهتری داشته باشه، شانس به اشتراک گذاری اون بیشتر در نتیجه بازدید سایت هم بیشتر می شه. این کار شانس ایندکس شدن شما در گوگل رو بیشتر می کنه.

بازدید سایت

۲-    ایجاد و ارائه نقشه سایت به گوگل

اول یه نقشه از سایت خود جفت و جور کنین. نکته مهم در این مورد اینه که نقشه سایت باید به شکلی تنظیم شه که شما می خواید گوگل طبق ان به سایت شما سر بزنه مثلا شما می خواین گوگل هر روز صفحه اصلی و قسمت ویدیوها رو بررسی کنه پس نقشه رو بر این پایه تنظیم کنین. حال نقشه باید در اختیار گوگل قرار گیرد تا سرعت اون بیشتر شه این کار سرعت قرار گرفتن سایت رو در ایندکس گوگل بیشتر می کنه.

۳- از  گوگل آنالیتیک استفاده کنین.

نصب گوگل آنالیتیک خیلی مهمه چون به شما کمک می کنه که بتونین سایت خود رو از جنبه های جور واجور بررسی کنین و در نتیجه بهت بتونین سایت خود رو بهینه کنین. با کمک بررسی سایت شما دلیل قرار نگرفتن در ایندکس گوگل رو می فهمید و نسبت به اون میکنین.

۴-  واسه کار و کاسبی خود، از شبکه های اجتماعی استفاده کنین.

در قرار گرفتن در ایندکس گوگل، دونستن این نکته خیلی مهمه که ورود یه کاربر از راه لینک موجود در شبکه های اجتماعی به داخل سایت، یه امتیاز بسیار عالی از نظر گوگل هستش پس این شانس رو از دست ندین.

منبع: فست سئو