چگونه ۶ ابتکار عمل دولت با کمبود مهارت ها مقابله می کند

در سراسر جهان ، نیروی کار رو به افزایش است. در واقع ، تعداد
زنان (یک گروه با اشتغال و میزان فعالیت پایین) بین ۱۵ تا ۶۴ سال کار و یا به دنبال کار ، در پنج سال گذشته در سطح جهان افزایش یافته است.

با وجود این رشد ، کارفرمایان در سراسر جهان از کمبود مهارت در بسیاری از صنایع خبر می دهند. در حالی که مهاجرت ماهر براساس شاخص جهانی مهارت هایز در همه زمانها قرار دارد ، دیجیتالی شدن سؤالاتی را در مورد اینکه چه کسی فردا را انجام خواهد داد و چه شکلی را ایجاد می کند ، ایجاد می کند.

دیجیتال

طی ۱۰ تا ۲۰ سال آینده ، تقریباً
نیمی از مشاغل به خصوص در مناطقی مانند حمل و نقل و لجستیک ، پشتیبانی و پشتیبانی اداری و سرپرست و تولید در معرض خطر خودکار سازی قرار دارند. با توجه به اینکه هوش مصنوعی ، یادگیری ماشین و IoT در محیط های حرفه ای رایج می شوند ، بسیار مهم است که افراد مهارت لازم برای پاسخگویی به این تغییرات را به روشی مثبت و مولد داشته باشند.

با وجود چنین شکاف های قابل توجهی در نیروی کار معاصر ، دولت ها با پیوند دادن آموزش و تجارت به منظور پرورش کارکنان آینده ، ابتکاراتی را برای مقابله با این کمبود مهارت های رو به رشد ایجاد می کنند.

۱) مهارت های آینده – سنگاپور

با استفاده از برچسب “تحقق اهداف خود” ، SkillsFuture 100٪ متعهد است که بهترین فرصتهای حرفه ای ممکن را برای تصورات سنگاپوری فراهم کند.

این جنبش ملی برای ایجاد فرصت های شغلی و مشاغل در اختیار افراد قرار می دهد تا فارغ از پایگاه دانش موجود یا نقاط شروع ، حداکثر مهارت خود را به صورت مداوم به حداکثر برساند. SkillsFuture می فهمد که مهارت ها ، اشتیاق و سهم هر فرد ، مرحله بعدی توسعه سنگاپور را به سمت یک اقتصاد پیشرفته ، پررونق و یک جامعه فراگیر و آینده نگر پیش خواهد برد.

اقتصاد

SkillsFuture نه تنها تعدادی از برنامه های متناسب را برای متخصصان در تمام مراحل شغلی خود و همچنین کارفرمایان و ارائه دهندگان آموزش ارائه می دهد ، بلکه خدمات الکترونیکی آن نیز به تشویق افراد به اتخاذ یک طرز فکر یادگیری مادام العمر کمک می کند.

ابتکار عمل SkillsFuture اعتباری برای سنگاپوری ها در سن ۲۵ سال به بالا و اعتبار اعتباری ۵۰۰ دلار S را فراهم می کند. اعتبار این دوره منقضی نمی شود ، و دولت برای کمک به فراگیران مادام العمر مشغول جمع آوری بودجه سکوی بیشتر برای ادامه تحصیل ، دوره های تحصیلی برتر را ارائه می دهد.

دلار

نتیجه: در سال ۲۰۱۶ ، ۱۲۶،۰۰۰ سنگاپوری از اعتبار SkillsFuture برای ارتقاء مشاغل دیجیتالی خود استفاده کردند. سال افتتاحیه این طرح بیش از ۳۴٪ متقاضیان بیش از یک بار از این طرح استفاده کردند. واضح است که می بینید که مدل یادگیری SkillsFuture نتایج مثبتی را القا می کند و هرچه افراد بیشتری از این طرح استفاده کنند ، ملت دیجیتالی سنگاپور قوی تر خواهد شد.

۲) تمکین – بحرین

سه بخش اصلی تمرکز وجود دارد:

دانش آموزان: راهنمایی و پشتیبانی از دانشجویان برای کمک به آنها در تصمیم گیری آگاهانه در مورد انتخاب های تحصیلی یا شغلی خود از طریق برنامه های مختلف شامل مشارکت با ذینفعان اصلی از جمله وزارت آموزش و پرورش و وزارت جوانان و امور ورزشی.

دانشجو

کارجویان شغل: ارائه مهارت های اساسی و به کارآفرینان این توانایی را می دهند که مدارک حرفه ای کسب کنند که در نهایت باعث افزایش اشتغال آنها می شود. این برنامه ها همچنین بینش های ارزشمندی در مورد شکار شغل ، نوشتن CV و آداب مصاحبه شغلی ارائه می دهند.

کارمندان: برای حمایت از متخصصان کمک می کنند تا با استفاده از کمک هزینه ها و خدمات مشاوره ، شانس پیشرفت در حرفه یا پیشرفت شغلی را افزایش دهند.

نتیجه: با بیش از ۲۰۰ برنامه در حال حاضر و همکاری بین المللی مهارت های آمریکا در حال انجام ، تامکین قرار است مهارت یادگیرندگان دیجیتالی را چه در زمین خانگی و چه در خارج از کشور غنی سازد.

۳) صندوق SDS – اسکاتلند

Skills Development Scotland ابتکاری است که قدرت تنوع و گنجاندن در محیط کار مدرن را ارج می نهد.

با بیش از ۱۲۰۰ همکار در سراسر کشور در مدارس ، مراکز شغلی و مکان های شریک تعیین شده ، صندوق SDS به توسعه مهارت های افراد و مشاغل در بخش های مختلفی اختصاص داده شده است ، تلاش می کند تا نقش مهمی در روشن ، مرفه و سالم داشته باشد. اقتصاد اسکاتلند

SDS با سازمانها همکاری می کند تا بر اساس نیازهای شخصی خود ، مشاوره و راه حل های متنوعی ارائه دهد ، و به کارمندان امکان دسترسی به خدماتی را می دهد که به آنها کمک می کند دانش ، اعتماد به نفس و شایستگی بیشتری را در یک محیط دیجیتالی چالش برانگیز کسب کنند.

اعتماد به نفس

سرگرم کننده SDSd با شریک زندگی خود BEMIS همکاری می کند تا از وقف بودن آن برای ورود به مطالعه و تنوع در کل برنامه ها ، دوره ها و دوره های کارآموزی خود اطمینان حاصل کند – چیزی که برای رشد ، پیشرفت و پیشرفت ضروری است.

<blockquote id = "" "" همکاری مشترک باعث افزایش دسترسی جوانان می شود که راه حل های قابل تکرار را ایجاد می کنند ، در حالی که ایجاد نیروی کار متنوعی که نیازهای اقتصادی آینده اسکاتلند را برآورده کند ، تحرک اجتماعی را افزایش داده و جوامع قدرتمند و پر جنب و جوش را ترویج می کند. "- آن مکینز ، هماهنگ کننده برنامه در Bemis

نتیجه: براساس گزارش پیشرفت صندوق SDS ، تنها در سال ۲۰۱۵ ، این ابتکار به ۴۰۰ نفر کمک کرد تا اطلاعات بیشتری در مورد دسترسی و دسترسی به خدمات جامعه کسب کنند و آموزش و مطالب ارائه شده برای تقریباً ۲۷۲ نفر که نیاز به پشتیبانی دارند در دسترس قرار گرفته است. و با افزایش شتاب این طرح ، نتایج بزرگ سال ۲۰۱۸ پیش بینی می شود.

۴) HRDF – مالزی

HRDF مالزی با مدیریت Pembangunan Sumber Manusia Berhad تحت رهبری قرار دارد و در صدر قیام و بازاریابی ملت قرار دارد. در راستای برنامه یازدهم مالزی ، دولت برنامه هایی را آغاز کرده است که بر سرعت بخشیدن به توسعه سرمایه انسانی در ۴ حوزه اصلی متمرکز است:

     

  1. بهبود کارآیی نیروی کار برای تسریع در رشد اقتصادی
  2.  

  3. تبدیل آموزش فنی و حرفه ای به منظور برآورده شدن تقاضاهای رو به رشد صنعت
  4.  

  5. تقویت یادگیری مادام العمر و مداوم برای افزایش مهارت های شخصی و حرفه ای
  6.  

  7. ارتقاء کیفیت سیستم آموزش و پرورش برای نتایج بهتر دانش آموزان و افزایش تعالی سازمانی

همکاری HRDF با همکاری دولت ، راه حلهای آموزشی متناسب با سازمانها در سراسر کشور ، ارائه آموزش در زمینه آموزش الکترونیکی ، آموزش صنعتی ، آموزش مبتنی بر رایانه ، مربیگری و مربیگری و موارد دیگر را ارائه می دهد.

نتیجه – HRDF متعهد شده است تا سال ۲۰۲۰ به ۳۵٪ نیروی کار ماهر مالزی و همچنین تولید ۱٫۵ میلیون شغل مشارکت دهد. و با ابتکارات فعلی خود ، موفقیت به نظر می رسد.

۵) Springboard – ایرلند

Springboard با فراهم آوردن مهارتهای دیجیتالی بی ارزش در زمینه های مهم و مرتبط با تخصص خود ، مهارت های دیجیتالی ایرلند را بسته و هدف خود را برای پرورش نژاد جدیدی از حرفه ای ها می داند: افرادی که می توانند به شکلی پیشرفت کنند. چشم انداز دیجیتال در حال تحول.

نتیجه – ۹۶٪ از فارغ التحصیلان Springboard را به سایر متقاضیان کار توصیه می کنند – وعده ای برای ارزش ارائه های آموزشی آن – و وبلاگ سازمان نه تنها محتوا را ارائه می دهد تا به دانشجویان خود کمک کند تا از پیشرفت های دیجیتال پایدار باشند ، اما همچنین اطلاعات عملی در مورد استفاده از سیستم عامل خود را ارائه می دهد.

با افزایش تعداد دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد در ایرلند در مدت زمان نسبتاً کوتاه ۱۰٪ ، زمینه کافی برای Springboard برای کمک به تسریع پیشرفت مهارت های دیجیتال ایرلند وجود دارد.

۶) مشارکت فناوری – UK

اختصاص داده شده به رشد و پیشرفت مهارت های دیجیتال ، مشارکت فناوری برای پرورش متخصصان دیجیتال از فردا وجود دارد – و عضویت آن برای کلیه کارفرمایان متخصصان فن آوری در انگلیس رایگان است. این مشارکت نوآورانه ، شبکه ای از کارفرمایان است که در همکاری نزدیک با یک هدف مشترک کار می کنند: ایجاد مهارت های لازم برای پیشبرد اقتصاد دیجیتال انگلستان.

علیرغم این که مشارکت فناوری امسال به پایان می رسد ، هدف این طرح ارائه مهارت های یک میلیون شغل دیجیتال تا سال ۲۰۲۵ است. هیچ کس نمی تواند به تنهایی به این هدف دست یابد و رویکرد مشارکتی این مشارکت به پیشرفت کارگران در طیف وسیعی از بخش ها به روشی عملی و مثبت.

مشارکت فناوری با تعدادی از شرکت های نوآورانه از جمله BT همکاری می کند. گاوین پترسون ، مدیر اجرایی گروه BT ، با اشاره به این مشارکت ، اظهار داشت: “ما به خصوص خوشحالیم که صنعت فرصتی برای ایجاد کار خود در چارچوب مشارکت فناوری و برنامه های کارآموزی مدرک موجود ما ، تعیین استانداردها و ارتقاء درجه هایی خواهد داشت که مطابق با به کارفرما احتیاج دارد. “

با ارائه طیف وسیعی از مدارک تحصیلی و کارآموزی و همچنین دسترسی به مهارتهای دیجیتالی پایه ، Tech Partnership تلاش می کند تا استاندارد هایی را برای مهارت های دیجیتال در انگلستان تنظیم کند تا بتواند استعدادهای متخصصان جوان را در کشور پرورش دهد.

نتیجه – با اخیراً نخست وزیرy با اعلام موسسه کدگذاری ۲۰ میلیون پوندی ، که توسط مشاغلی از جمله IBM ، سیسکو و مایکروسافت تشکیل شده است ، مشخص است که نهادهای حاکم بریتانیا و سایر کشورها در حال شروع به ایستادن و توجه به شکاف مهارت های دیجیتال در جهان هستند.

این شش ابتکار عمل رویکردهای کمی متفاوت دارند ، اما همه آنها یک چیز مشترک دارند: ایجاد نیروی کار دیجیتالی فردا با ارائه آموزش های نوآورانه ، مداوم ، ارزشمند ، پایدار و در دسترس برای متخصص جوانهوش امروز. و این مهمترین چیز از همه است.

بروشور

مشارکت کننده

آموزش بروشور برنامه شریک آموزش
وضعیت خط لوله -None-1- سرب جدید ۱۰٪ مشاغل اولیه۱۵٪ تماس با تأسیس ۲۰٪ انتصاب ۳۰٪ سربدار واجد شرایط ۴۰٪ پیگیری قرار ملاقات ۵۰٪ فرم درخواست Sent70٪ فرم درخواست برگشت یافته ۷۵٪ قرارداد آماده شده ۸۰٪ قرارداد ارسال شده۹۰٪ قرارداد برگشتی ۹۵٪ صورتحساب ۱۰۰٪ پرداخت شده Lost0٪ Duplicate0٪ سرب واجد شرایط Out0٪ ارجاع شده به B2C0٪ ارجاع شده به تیم شرکت ۰٪ ارجاع شده به سایر بخش ها ۰٪ Non Contactable0٪ واجد شرایط (زیر شریک زندگی) ۰٪ به تعویق افتاده ۰٪ Ignite0٪ تحقیق (فقط خارج از محدوده)
نوع * -دانشگاه شخصی دانشگاه کالج خصوصی شرکت ارائه دهنده آموزش جهانیطبقه دولت بعدی
نام مخاطب *
عنوان شغل
ایمیل *
شماره تلفن *
نام شرکت *
نه دانشجویان در هر سال – هیچکدام از کمتر از ۱۰۰۱۰۱ تا ۵۰۰۵۰۱ تا ۱۰۰۰۱۰۰۰ تا ۲۰۰۰۲۰۰۰ تا ۵۰۰۰ بیش از ۵۰۰۰
کشور * -None-AfghanistanAland IslandsAlbaniaAlgeriaAmerican SamoaAndorraAngolaAnguillaAntarcticaAntigua و BarbudaArgentinaArmeniaArubaAustraliaAustriaAzerbaijanBahamasBahrainBangladeshBarbadosBelarusBelgiumBelizeBeninBermudaBhutanBoliviaBosnia و HerzegovinaBotswanaBouvet IslandBrazilBritish اقیانوس هند TerritoryBrunei DarussalamBulgariaBurkina FasoBurundiCambodiaCameroonCanadaCape VerdeCayman IslandsCentral آفریقایی RepublicChadChileChinaChristmas IslandsCocos (کیلینگ) IslandsColombiaComorosCongoCongo، دموکرات RepublicCook IslandsCosta RicaCote D’IvoireCroatiaCubaCyprusCzech RepublicDenmarkDjiboutiDominican RepublicEcuadorEgyptEl SalvadorEquatorial جزایر GuineaEritreaEstoniaEthiopiaFalkland (مالویناس) جزایر فارو IslandsFijiFinlandFranceFrench GuianaFrench PolynesiaFrench جنوبی TerritoriesGabonGambiaGeorgiaGermanyGhanaGibraltarGreeceGreenlandGrenadaGuadeloupeGuamGuatemalaGuernseyGuineaGuinea -BissauGuyanaHaiti جزایر هارد و جزایر مک دونالد هولی (استان ایالت واتیکان) هندوراسHong Kon gHungaryIcelandIndiaIndonesiaIran، RepublicIraqIrelandIsle اسلامی ManIsraelItalyJamaicaJapanJerseyJordanKazakhstanKenyaKiribatiKorea، NorthKorea، SouthKosovoKuwaitKyrgyzstanLao، دموکراتیک خلق RepublicLatviaLebanonLesothoLiberiaLibyan عرب JamahiriyaLiechtensteinLithuaniaLuxembourgMacaoMacedonia، یوگسلاوی سابق RepublicMadagascarMalawiMalaysiaMaldivesMaliMaltaMarshall IslandsMartiniqueMauritaniaMauritiusMayotteMexicoMicronesia، فدرال StatesMoldova، RepublicMonacoMongoliaMontenegroMontserratMoroccoMozambiqueMyanmarNamibiaNauruNepalNetherlands / HollandNetherlands AntillesNew CaledoniaNew ZealandNicaraguaNigerNigeriaNiueNorfolk IslandNorthern مارینا IslandsNorwayOmanPakistanPalauPalestinian قلمرو، OccupiedPanamaPapua جدید GuineaParaguayPeruPhilippinesPitcairnPolandPortugalPuerto RicoQatarReunionRomaniaRussian FederationRwandaSaint HelenaSaint کیتس و NevisSaint LuciaSaint پیر و MiquelonSaint وینسنت & the GrenadinesSamoaSan MarinoSoo Tome & Princee عربستان سعودی سنگال SerbiaSeychellesSierra LeoneSingaporeSlovakiaSloveniaSolomon IslandsSomaliaSouth AfricaSouth گرجستان و جنوب ساندویچ IslandsSpainSri LankaSudanSurinameSvalbard و ژان MayenSwazilandSwedenSwitzerlandSyrian RepublicTaiwan عرب، استان ChinaTajikistanTanzania، ایالات RepublicThailandTimor-LesteTogoTokelauTongaTrinidad و TobagoTunisiaTurkeyTurkmenistanTurks و کیکو IslandsTuvaluUgandaUkraineUnited عرب EmiratesUnited KingdomUnited StatesUnited ایالات جزایر کوچک حاشیهای IslandsUruguayUzbekistanVanuatuVenezuelaVietnamVirgin، جزایر BritishVirgin، USWallis و FutunaWestern SaharaYemenZambiaZimbabwe
عضویت در خبرنامه
پرس و جو
ابتدا روی کانال کلیک کنید
کانال آخرین کلیک
اول روی متوسط ​​کلیک کنید
متوسط ​​آخرین کلیک
ابتدا روی صفحه فرود کلیک کنید
صفحه فرود آخرین کلیک
ابتدا روی کمپین کلیک کنید
کمپین آخرین کلیک
اولین کلیک کنید

مدت آخرین کلیک
زمان در وب سایت گذشت